Recenze FUJIFILM

Fujifilm Instax Mini Evo

Fujifilm Instax Mini Evo

Anonym Anonym

Přidáno: 13. března 2024

• Má obrazovku, na které se může zkontrolovat fotka před tiskem- ušetříte za filmy z nepovedených fotek
  • Možnost SSD karty, takže se fotky mohou vytisknout zpětně
  • Spárování s mobilem- dají se vytisknout fotky z mobilu; Dá se využít jako vzdálená spoušť (ukazuje obrazovku z foťáku- vidíte co fotíte)
  • Foťák není nijak velký, ideální na cesty
  • Kvalita fotek
  • Vzhled/kvalita foťáku
  • Oproti ostatním instaxům, tento vypadá jako normální foťák
  • Asi jen že v balení není adaptér, ale každý z nás už má stejně spousty adaptérů doma
  • V balení není nějaký kryt, ale dá se dokoupit
  • Kvůli své malé velikosti má i menší rozměr vytisknuté fotky- Velikost filmu: 54 × 86 mm a velikost snímku: 46 × 62 mm, ale řekl bych že skladnost foťáku je větší plus než menší velikost fotky

Už jen kvůli obrazovce na foťáku a možnosti rozhodnout se zda fotku vytisknete, nebo ne se vám během chvíle vyšší cena vrátí za ušetřené filmy. Jen během prvního večera, kdy jsme zkoušeli jak vše funguje a pořizovali fotky, jsme ušetřili snad 10 fotek, které by se nedali použít. Kdyby jste někam vycestovali a zapomněli si náhradní filmy, tak je možné fotky ukládat do foťáku na SD kartu a zpětně vytisknout. Kdyby se vám foťák vybil, můžete fotit na mobil a po propojení s foťákem si je vytisknout. Propojení s mobilem se dá také využít jako vzdálená spoušť a ještě se vám na mobilu ukáže obrazovka z foťáku, takže vidíte co fotíte. Jinak má asi vše co bych si představoval- časovač, různé filtry, efekty a nastavení.

Maximální spokojenost

Ověřený zákazník Afoto Ověřený zákazník

Přidáno: 5. března 2024

Zakoupeno v Afoto

• Krásná kompaktní bezzrcadlovka na cesty.
  • Integrovaný blesk pro interiérové fotky.
  • Intuitivní ovládání s ergonomicky rozloženými ovládacími prvky.
  • Pro někoho muže být až moc kompaktní.

Ověřený zákazník FUJIfoto.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. února 2024

(naposledy upraveno 16. února 2024)

Zakoupeno v FUJIfoto.cz

• zábavný, skvělé fotky
Fujifilm X-S20

Fujifilm X-S20

Ověřený zákazník Megapixel.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. ledna 2024

Zakoupeno v Megapixel.cz

• Kompaktní, "malej ale šikovnej"!

Dlouhé roky jsem fotil s Nikonem (F100, D200) a Fuji X-S20 je pro mě přechod k malému, nenápadnému, stáleusebevpohotovostimajícímu fotoaparátu. Po cca měsíci používání jsem nadmíru spokojen. Zažívám podobný pocit, jako když jsem před spoustou let vyměnil Pentakon six TL za malinkatý Rollei. X-S20 je fotoaparát na cesty, na oslavy, do městských uliček i "na vandry". Oproti Nikonu má mnohem jemnejsi spoušť, takže občas exponuji nechtěně a také joystick pro ovládání menu a polohy ostřícího bodu je poměrně citlivější, než bych čekal, ale to je věc zvyku.

Ověřený zákazník FUJIfoto.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v FUJIfoto.cz

Baterie - funguje.

Nabíječka Fujifilm BC-W235

Nabíječka Fujifilm BC-W235

Zakoupeno v FotoŠkoda

Originální nabíječka pro dvě baterie s informacemi o stavu nabíjení na displeji za rozumnou cenu.

Zakoupeno v FotoŠkoda

Originální baterie za přijatelnou cenu

Ověřený zákazník Megapixel.cz Veronika

Zakoupeno v Megapixel.cz

• TOP joystick
  • multifunkční kolečka
  • pohodlnost
  • kontrast dispaye
  • malý grip pro pravou ruku, když tam dám větší a těžší objektiv hůře se drží a pak nechtěně mačkám q tlačítko. Zajímalo by mě, jestli se tam dá nějaký větší grip přidělat :)
Fujifilm GF 80mm f/1.7 R WR

Fujifilm GF 80mm f/1.7 R WR

Zakoupeno v FotoŠkoda

Po testování zatím zcela splňuje mé očekávání. Líbí se mi univerzálnost světelného, o něco delšího než "standardního" objektivu nebo kratšího teleobjektivu, perfektního nejen pro portrét. Na GFX 100s necítím problém s přesností ani rychlostí autofokusu, ale nezkoušel jsem zatím rychleji se pohybující objekty. K dokonalosti by asi přispěl lineární motor. Skvělý bokeh. Pro mě kompaktnější, lehčí, univerzálnější a cenově dostupnější konkurent GF 110 f/2. Koupil jsem ve slevové akci, jinak v prakticky stejné cenové hladině bych dnes možná váhal mezi GF 80mm f/1.7 a jen o málo dražším, novým a opticky asi superiorním GF 55 f/1.7. Pro můj účel použití cítím tuto osmdesátku vhodnější volbou a logickým prodloužením ohnisek pokrytých zoomem 32-64mm.

Fujifilm Instax Mini 12

Fujifilm Instax Mini 12

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 17. ledna 2024

Zakoupeno v Electro World

• Super set
  • Kvalita instax tam nie je o čom :)

Darček ktorý potešil. Instax je proste ikona tam moc nie je o čom sa vykecávať. Akurát tak možno že sa cartridge s fotkami míňa moc rýchlo.

Fujifilm Instax Mini Link 2 růžová set

Fujifilm Instax Mini Link 2 růžová set

Ověřený zákazník InstaxStore.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. ledna 2024

Zakoupeno v InstaxStore.cz

Skvělý dárek pro malou holčičku, kromě fotoaparátu obsahuje hry, má možnost uložení písniček, fotky ukládá na přiloženou kartu. Obsahuje silikonové pouzdro se šńůrkou na krk. Intuitivní ovládání, datový/nabíjecí kabel přiložen. Dvouapůlletá vnučka měla velkou radost, už vesele fotí :-)

FUJIFILM MCEX-11

FUJIFILM MCEX-11

Ověřený zákazník FOTO-VIDEO-SHOP Petr O.

Přidáno: 8. ledna 2024

Zakoupeno v FOTO-VIDEO-SHOP

• Pokud nemáte makro přímo v objektivu tak jediné řešení.
  • Kroužek 11 mm stačí

Pokud nemáte makro přímo v objektivu tak jediné řešení.

Fujifilm Instax Wide film 50ks

Fujifilm Instax Wide film 50ks

Ověřený zákazník InstaxStore.cz Bubu

Přidáno: 7. ledna 2024

(naposledy upraveno 7. ledna 2024)

Zakoupeno v InstaxStore.cz

No fotit s foťákem Instax wide je tak jedna třetina nepovedených fotek... Nikdy nevíte, co z toho vlyeze. Docela drahá zábava. Ale zase ty fotky mají atmosféru a můžete je na místě darovat... Každopádně v návodu na fotoaparát je jen polovina informací, na to, v jakém světle a seskupení hvězd je možné fotit často musíte přijít sami a ty fotky jsou opravdu drahé.

FujiInstax Square WW 4x10ks

FujiInstax Square WW 4x10ks

Ověřený zákazník Allegro.cz Marie

Přidáno: 4. ledna 2024

(naposledy upraveno 4. ledna 2024)

Zakoupeno v Allegro.cz

Všechno v pořádku, výhodná cena, vše funkční.

Fujifilm Instax mini glossy film 20 fotografiÍ 16567828

FujiFilm 16799926

FujiFilm 16799926

Ověřený zákazník BScom s.r.o. Pátek

Přidáno: 13. prosince 2023

(naposledy upraveno 8. ledna 2024)

Zakoupeno v BScom s.r.o.

• Rychlé vyřízení objednávky a rychlé dodání zboží vše v pořádku.
Fuji 90DRII (1998 -2000 EUR)

Fuji 90DRII (1998 -2000 EUR)

Ověřený zákazník Elviapro.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 13. prosince 2023

Zakoupeno v Elviapro.cz

• Rarita, co se už nevyrábí

Kazety se už nevyrábí a když je seženete, tak z druhé ruky a velmi předražené. Elvia Pro je asi jediný tuzemský prodejce, který jich má skladem ještě dost.

Fujifilm GFX 100 II

Fujifilm GFX 100 II

Ověřený zákazník FotoŠkoda Martin Křížek

Přidáno: 28. listopadu 2023

Zakoupeno v FotoŠkoda

Pokud chcete maximální možnou kvalitu výstupu, středoformátové podání obrazu a navíc rychlost, tak toto je ta nejlepší volba, která nemá konkurenci. Velkou výhodou oproti 100s je mimo lepší IQ taky možnost bateriového gripu a tilt hledáčku. No a hledalček jako takový? To je pecka a pro někoho kdo používá manuálně ostřená skla ohromný pomocník. Bonusem je u tohoto foťáku velmi kvalitní video. Pokud nrpotřebujete video, bateriový grip a nevadí menší výběr objektivů, tak je tu ještě X2D pro zubaře a právníky a pokud chcete total IQ za cenu mega plus, tak Phase One. Pro fotografy je tu GFX100II

Fujifilm EVF-TL1

Fujifilm EVF-TL1

Ověřený zákazník FotoŠkoda Martin Křížek

Přidáno: 28. listopadu 2023

Zakoupeno v FotoŠkoda

Skvělý pomocník pro kompozice z úhlů kdy se s běžným pevně umístěným hledáčkem dostáváme do krkolomných pozic. Díky bočnímu náklonu se skvěle fotografují portréty na výšku. Dokud nevyzkoušíte, přijde to možná jako zbytečná investice, pro někoho zdalnlivě za vysokou cenu, ale jakmile zkusíte a tím nemyslím na prodejně, ale při práci, tak už to z foťáku nesundáte. Samozřejmostí je u Fuji kvalitní zpracování a funčnost. Jedná se o poctivý kovový adaptér, který dle mě vydrží profesionální nasazení. Velmi doporučuji pro toho, kdo je zvyklý na hledáček a díky tomuto adaptéru nejen že se ulehčí práce, ale taky záda poděkují a dokonce pořídíte záběry z úhlů, které jsou jinak obtížné a nebo i nemožné a pokud tak jedině přes display, což je 1. nestabilní 2. bez přesné kontroly3. při manuálním ostření nepoužitelné.

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25